Arama

Çocuğunuzu Tehdit Eden Zehirler

Ön kapak Arka kapak

“Benim başıma gelmez” demeyin ve bu kitabı kolay ulaşabileceğiniz bir yerde saklayın! Çünkü çocuklar söz konusu olduğunda “normal” bir durumun ne zaman “acil” hal alacağı belli olmaz. Küçük afacanlar göz açıp kapayıncaya kadar bir avuç hapı yutabilir, çamaşır suyunu kafasına dikebilirler. Kibritleri ağzına sokabilir, naftalinin tadını merak edebilirler. Neşeli bir hafta sonu pikniğinin oğlunun ısırdığı […]

Satın Al

Kitap Özeti

“Benim başıma gelmez” demeyin ve bu kitabı kolay ulaşabileceğiniz bir yerde saklayın! Çünkü çocuklar söz konusu olduğunda “normal” bir durumun ne zaman “acil” hal alacağı belli olmaz. Küçük afacanlar göz açıp kapayıncaya kadar bir avuç hapı yutabilir, çamaşır suyunu kafasına dikebilirler. Kibritleri ağzına sokabilir, naftalinin tadını merak edebilirler. Neşeli bir hafta sonu pikniğinin oğlunun ısırdığı zehirli bir mantar ya da küçük kızını sokan bir grup arı yüzünden kâbusa dönüşmesini kim ister?

İki uzman doktor Dr. Yusuf Cem Kaplan ve Dr. Ömer Demir’in anne babalar için hazırladığı bu kapsamlı rehber, çocuğunuzun başına gelebilecek tüm olası zehirlenmeleri ve alınabilecek tedbirleri içeriyor. İlaçlardan evde kullanılan kimyasal temizlik maddelerine, gaz ve ağır metallere kadar “zehirlenme potansiyeline sahip” tüm şüphelileri tek tek inceliyor. Hayykitap’ın yayımladığı bu kitaptan bir tane evde bir tane de arabada bulundurmanızda fayda var.

Kitabı Paylaş

KİTABI PAYLAŞARAK ÇEVRENİZE HABER VERİN.

Dr. Ömer Demir

Dr. Ömer Demir

Yazar hakkında merak ettikleriniz…

Dr. Ömer Demir Kitapları

Bu kitabı 301 kişi görüntüledi.